Блоги → Перегляд

Тимошенко наполягає на розгляді законопроекту № 1177, відповідно до якого газ українського видобутку спрямовується на потреби населення і ТКЕ

Понеділок, 22:07, 25.01.21

Рейтинг
4 0
Переглядів
237

0
0
У цій статті згадуються

Лідерка партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко на погоджувальній раді ВР 25 січня запропонувала нагайно розглянути законопроект № 1177, відповідно до якого газ українського видобутку має спрямовуватися на потреби населення і ТКЕ, пише Поштівка.

Tymoshenko-03.jpg

Законопроектом пропонується законодавчо встановити, що весь обсяг природного газу, який видобутий в межах території України, континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони державними газодобувними підприємствами, має спрямовуватись на потреби захищених споживачів (населення і бюджетна сфера) у повному обсязі за цінами та у порядку, що визначається Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Реалізація положень законопроекту не призведе до додаткових видатків державного бюджету.

“Давайте також в цьому законі пропишемо, що газ, який закачано в газові сховища, відпускається країні по ціні закачки плюс ціна зберігання в сховищах, плюс транспортування, плюс ПДВ” – запропонувала Юлія Тимошенко.

Читайте також: Юлія Тимошенко звинуватила уряд у непрофесійності і запропонувала план зменшення тарифів втричі

Лідер партії “Батьківщина” підкреслила, що причиною сьогоднішньої кризи є рішення п’ятирічної давності, коли без жодних обґрунтувань, з корупційною метою українців позбавили дешевого газу власного видобутку. Вже тоді це дозволило попередній владі підняти ціни в 11 разів. Нинішня влада не лише не зламала цієї злочинної схеми, а й продовжила грабувати людей, піднімаючи ціни ще більше.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі